TenTaTo Story...

Úplně první myšlenka vyrobit panáka vznikla v září roku 2011. Podobného „tvora“ jsem zahlédla kdesi na internetu. Ale nic podobného k sehnání nebylo. Byla jsem singl a přišlo mi to super - tulící stvoření, které se ničeho, na rozdíl od mužů, nedožaduje. 

První opravdový prototyp vznikl v roce 2014 a vypadal strašně  Byl to porod se vším všudy… Měl přes dva metry, nedržel tvar. Dělala jsem ho asi dva dny, a nakonec jsem skončila se zánětem krční páteře. V tu chvíli jsem to vzdala. Nejsem žádná švadlena, šít mě učila babička před dvaceti lety, a moc jsem toho od té doby nespíchla. Každopádně podlehla jsem nátlaku svého syna Filipa a v roce 2015 jsem ušila nového mini „panáka“, do kterého se Filda naprosto zamiloval. A nebyl jediný...

Panák je multifunkční. Někdy poslouží jako polštář, děti se s ním mohou přikrýt, nebo ho posadit ke stolu, vzít ho s sebou do postele, mohou s ním posnídat a vlastně neexistuje činnost, při které by TenTaTo.cz nebyl vítaným společníkem.

Neplánujeme žádnou masovou produkci. Naopak, od každého TenTaTo.cz bude vyrobeno jen pár kousků. Nechceme mít plný sklad látek, které nikdo nechce, a co zrovna nejsou IN. Snažíme se sledovat trendy v barvách a dekorech, tak abychom zaujali každého. Zakládáme si na originalitě a ruční práci.
 
 
Veškeré produkty TenTaTo.cz na svět přivádí dvě nejšikovnější, multifunkční super ženy Petra a Šárka. Obě dvě jsou mámy na plný úvazek. Osobně nevím, kdy ty holky spí, ale na jejich práci to není znát.  
 
Určitě by to nešlo bez našich asistentů, kritiků a podporovatelů. Kterými jsou nejen naše děti, ale i naši muži. ❤️
 
 
Nemůžu nezmínit Alenku a Štěpánku, které se mnou celý tento projekt před pěti lety rozjely.
 
Pokud hledáte originální, ručně vyráběný dárek jste tu správně
 
Jsme tu pro vás, s láskou Janča ❤️